Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stuttgart Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stuttgart Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stuttgart Letiště miniguide

Autopůjčovna Stuttgart Letiště
Půjčovna Aut Stuttgart Letiště

Stuttgart Airport (STR) se nachází 13 km jižně od Stuttgartu. Je umístěn v bezprostřední blízkosti dálnice A8 mezi Karlsruhe a Mnichov. Tam jsou oba vlaky a autobusy mezi letištěm a Stuttgart. Pronájem aut společnosti Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt jsou zastoupeny v terminálu 3 na úrovni 3

8.900.000 cestujících navštívil letiště Stuttgart v roce 2009, dělat to 7 nejzaměstnanější letiště v Německu. To je hlavní základnou pro low-cost letecké společnosti Germanwings a TUIfly. Stuttgart Lfthavn má 4 terminály jsou v docházkové vzdálenosti od sebe a skončil s velkou renovaci projektu v roce 2004. Tři nejvytíženější mezinárodních destinací (březen 2004), VídniCurychu a Londýna.

Stuttgart Letiště má dobrý výběr barů, restaurací, kaváren a obchodů, většina obchodů se nachází v Terminálu 1 Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankovnictví, masáže, terasa   s cílem, kadeřnictví a Wöllhaf Konferenční centrum a společenský sál.Mövenpick Hotel Stuttgart Airport Hotel se nachází na letišti.