Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Düsseldorf

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Düsseldorf zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Düsseldorf miniguide

Autopůjčovna Düsseldorf
Půjčovna Aut Düsseldorf

Düsseldorf se nachází v severozápadním Německu, v blízkosti řeky Rýn, a je státní kapitál Nordhrein-Vestfálsko.Město má téměř 600.000 obyvatel, a je také geograficky spojena s průmyslovou oblast Porúří.

Kromě toho, že město je důležitým obchodním centrem v této části Německa, je Düsseldorf také známý jako důležité město umění – a existuje řada galerií a muzeí umění.Akademie výtvarných umění v Düsseldorfu byla založena v roce 1762 a měl jeho rozkvětu v roce 1830 – a 1840-let, pařeniště z „Düsseldorfer škola“ v evropském malířství.

Mezi hlavní atrakce nebo najít rokokový palác Benrath (postavený v letech 1755 a 1770), který je mírně mimo střed. Je třeba rovněž historické čtvrti Kaiserswerth, který se nachází v severní centrální oblasti – na břehu Rýna – a jako takový obsahuje krachy německo-římského císaře Friederich Barbarossa středověké tvrze (1100s) a počet starých barokních staveb.

Staré, centrální Altstadt je také populární turistický cíl. Kromě prezentace zajímavé, starší architektura (včetně několika kostelů), tato část Düsseldorfu se může pochlubit také čilý noční život. Altstadt je často nazýván „svět je nejdelší barový pult“, protože z více než 300 barů a hospod, které jsou blízko u sebe zde.   Také, nákupní možnosti jsou vynikající, a to zejména ve slavné nákupní ulice Königsallee (často se zkrátil k Kö).

Největší letiště, Düsseldorf mezinárodní letiště, jedné z nejrušnějších letišť v Německu, který se nachází 9 mil severně od centra města.