Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Speyer

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Speyer zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Speyer miniguide

Autopůjčovna Speyer
Půjčovna Aut Speyer

Speyer, která má cca. 50.000 obyvatel (2008), která se nachází na řece Rýn v jihozápadním Německu – ve stavu Porýní-Falc.Město je nejprve zmínil se v roce 496 nlKr, a je pak nazýván Spira – ale již deset let f.Kr. tam byla římská vojenská zařízení zde.

Speyer je primárně známý pro jeho impozantní katedrála – Kaiser und zu Speyer Mary -, který je největší románská katedrála. To bylo zahájeno v roce 1030 a vysvěcen v roce 1061. O 40 let později to bylo rozšířeno. Velké části kostela byl zničen v roce 1689 během války s Francií, ale přestavěná v druhé části 1700s.To má od roku 1981 byl na seznamu světového dědictví UNESCO.

Další hlavní atrakce v Das Speyer je Technik-Museum. To bylo otevřeno v roce 1991 a zahrnuje sbírka letadel – včetně Boeing 747 a Antonov An-22. Kromě toho zde najdete 44 metrů dlouhé podmořské, několik lokomotiv a řada dalších technických zařízení.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště ve Frankfurtu, který se nachází 110 km severně od Speyer.