Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Coburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Coburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Coburg miniguide

Autopůjčovna Coburg
Půjčovna Aut Coburg – Foto: © Störfix

Coburg se nachází u řeky itz v Německu je nejjižnější stát, Bavorsko – a má asi 42.000 obyvatel.Coburg se stal městem v roce 1331, a město má mnoho dochovaných staveb v renesančním stylu z 1500 – a 1600.

Na kopci ve městě je jedním z největších a nejkrásnějších hrad – Veste Coburg. Byla postavena v roce 1225, a zahrnují známý jako Luther Martin pobytu v roce 1530.   Na Schlossplatz v centru města je další, o něco mladší, hrad – Schloss Ehrenburg (uvedené 1543). Mezi Schlossplatz a Veste Coburg najdete velké, „anglický“ park.

Jinak jsou zde i řada dalších zajímavých míst v Coburg – historického i současného. Mezi posledně uvedené musí Aquaria. K dispozici je velké rekreační středisko, které zahrnuje krytý i venkovní bazén, tobogán, bazén a wellness vlnobitím.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Norimberk, který se nachází 106 km jižně od Coburg