Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cuxhaven

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cuxhaven zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cuxhaven miniguide

Autopůjčovna Cuxhaven
Půjčovna Aut Cuxhaven

Přístavní město Cuxhaven se nachází v severozápadním Německu a patří k spolkové země Dolní Sasko.Město má asi 51.000 obyvatel (2008), a je tam, kde Labe vlévá do Severního moře. Cestovního ruchu a rybolovu jsou hlavním zdrojem příjmů.

Cuxhaven je známo, že je pěkné lázně a letovisko s písčitými plážemi a dobré podmínky pro vodní sporty. Několik kilometrů za městem se nachází na ostrově Neuwerk a když je odliv, můžete projít na ostrov. Oblíbenou atrakcí je maják na Neuwerk z 1369

Dalším turistickým lákadlem v Cuxhaven je Ritzebüttel Castle – hrad z 1300s, který je otevřený pro veřejnost, a je obklopen krásnou zahradou.

Mezi další zajímavosti ve městě: Ryby Museum, Fort Kugelbake – historická námořní pevnosti z konce 1800, loď muzea – včetně modely lodí, námořní obrazy, městské muzeum místní historie exponátů, jakož i staré vodárenské věže z roku 1897.

Nejbližší letiště je letiště Brémy, který se nachází 104 km jižně od Cuxhaven.