Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Eisenach

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Eisenach zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Eisenach miniguide

Autopůjčovna Eisenach
Půjčovna Aut Eisenach

Eisenach, která má cca. 44.000 obyvatel, se nachází v Německu – ve státě Durynsko.Města vyrostl kolem hradu Wartburg, který podle tradice byla založena v roce 1067 – a stále je Eisenach nejdůležitější atrakce.

Eisenach je také příbuzný dvou německých a evropských dějin nejslavnější osobnosti: Martin Luther (který měl část svého dětství zde) a Johan Sebastian Bach (narozen zde). Oba mají muzeí ve městě pojmenoval podle něj. Luther Haus je polovina-roubených domů z 1400s, kde slavný reformátor žil několik let a zároveň chodit do školy – zatímco Bach Haus je 600 let staré budově se nachází v blízkosti autorova dětství doma.

Mělo by být zmíněno, že existuje mnoho architektonických památek v Eisenach – včetně Stará radnice z roku 1596 a Kreuznach Haus (1539). Navíc, město má nádherné botanická zahrada – Kartausgarten – který byl původně postaven jako klášterní zahrady v 1300s.

Nejbližší hlavní letiště je letiště Erfurt, 60 km východně od Eisenach.