Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Erfurt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Erfurt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Erfurt miniguide

Autopůjčovna Erfurt
Půjčovna Aut Erfurt

Erfurt, který má cca. 200.000 obyvatel, je hlavním městem centrální německé spolkové země Durynsko. Město se rozkládá u řeky Gera a je poprvé zmíněna v historických záznamů v 742

Erfurt byl mezi německých městech, která zažila velké škody během 2 Druhá světová válka. Proto, že město je středověké srdce je stále neporušená – a je také město je nejnavštěvovanější turistickou atrakcí. Mezi mnoha zajímavých historických budov zde jsou dvě monumentální katedrály Erfurt Dom a sv Severikirche – se nachází vedle sebe.

Další hlavní atrakce je Krämerbrücke – krytá lávka přes řeku Gera, postavený v roce 1325 Jinak starý Augustin uvedené (kde Martin Luther studoval několik let kolem 1505), stejně jako nejstarší v Evropě dochované židovské synagogy (postavený ca. 1100).

Erfurt je také důležitý museumsby. Mezi mnoha zajímavých atrakcí je zde Stadt muzeum Erfurt (dokumentující bohatou historii města), Anger muzeum (s středověkého umění z Durynska) a Haus zum Roten Ochsen, domov pro Kunsthalle Erfurt (s měnícími se výstavami současného umění).

Letiště Erfurt Airport je cca. 6 km západně od centra města Erfurt.