Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bremerhaven

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bremerhaven zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bremerhaven miniguide

Autopůjčovna Bremerhaven
Půjčovna Aut Bremerhaven

Přístavní město Bremerhaven (114.500 obyvatel v roce 2009) se nachází v západní části severního Německa – kde se řeka Weser proudí do Severního moře – a patří ke stavu Brém.Bremerhaven, Německo je největší rybářský přístav s moderní přístavní zařízení.

Jedním z města nejznámějších památek je Simon Löscher Lighthouse – maják v roce 1853. Mezi další zajímavosti patří v Bremerhavenu Lodní muzeum, „Klimahus Bremerhaven“ – kde se můžete dozvědět více o klimatu, počasí a vítr prostřednictvím interaktivních exponátů, jakož i „Model City“ – detailní kopii Bremerhaven v miniatuře.

Speckenbütteler Park je také hlavní turistickou atrakcí v Bremerhaven – nachází se v přírodě. Místo je skvělé rekreační oblast a zahrad v parku má různé motivy – včetněvůně a meditační zahrada.Milovníci umění by měli navštívit „Kunsthalle“ – včetně Výstava obrazů z roku 1800 a současného umění.

Město má několik zajímavostí pro celou rodinu, včetně Moře Zoo – zoo a akvárií, kde si návštěvníci mohou vidět tučňáky, lední medvědy, polární lišky, těsnění, atd.

Nejbližší letiště je letiště Brémy, který se nachází 71 km jižně od Bremerhaven.