Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Waiblingen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Waiblingen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Waiblingen miniguide

Autopůjčovna Waiblingen
Půjčovna Aut Waiblingen – Foto: © Enslin

Waiblingen se nachází v jihozápadním rohu Německo – ve státě Bádensko-Württembersko.V současné době má cca. 53.000 obyvatel (2008), a má status města od roku 1250 Většina starého města byla zničena během třicetileté války ‚(1634), ale byl pak přestavěn v letech 1640 – 1700. „Nový“ Waiblingen je velmi zachovalý – a dnes je hlavní turistická atrakce.

Budov, které byly poškozeny, obzvláště ve městě zbytky původního opevnění zmínil. To zahrnuje městské hradby a několik gate-věž, kde jsou Hochwachturm a Beinsteim Torturm nejznámější. Také, město je hlavní kostel – Michaela – považovány za jedny z nejvýznamnějších památek. Mezi přežívající stavby z roku 1600, množství krásných polovina-roubených domů – včetně města, Stará radnice – což je jednotné architektonické prostředí. V opačném případě historického parku Waiblingen Apotheker-Garten s Nikolauskirche dobře stojí za návštěvu.

Jeden lákadlem mnohem později, je Marktdreieck (postaven v letech 1974-1976), a jako takový sídlí městská knihovna.Tato budova je modernista okem uprostřed historické architektury.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Stuttgart, který se nachází 29 km jihozápadně od Waiblingen.