Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bochum

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bochum zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bochum miniguide

Autopůjčovna Bochum
Půjčovna Aut Bochum

Bochum je město v Severním Porýní-Vestfálsku – v západní části Německa. Město má 380.500 obyvatel (2008), a je Porúří mezi městy Essen a Dortmund.

Bochum byla založena v 1300s, av současné době má několik historických zajímavostí. Na severním břehu řeky Ruhr jsou dvě středověkého hradu a města nejstarší kostel   – „Prostitute Kostel svatého Petra und Paul“ – má mnoho návštěvníků.Církev ve své dnešní podobě byl postaven v roce 1547 – na troskách mnohem starší kostel, který vyhořel v roce 1517.

Bochum je známý pro jeho Hornického muzea, který se nachází severně od centra. Hornické muzeum je také populární turistická atrakce – s 400.000 návštěvníků ročně.

Ostatní památky města patří Radnice z roku 1931, Železniční muzeum (v okrese Dahlhausen), Schauspielhaus Bochum – jedna z největších a nejprestižnějších divadel v Německu a planetária.

Muzeum umění „Bochum muzeum“ je také stojí za návštěvu – s jeho velkou sbírku německého umění od roku 1945, a mezinárodní umění od roku 1900.

Nejbližší letiště je letiště Dortmund, který se nachází 30 km východně od Bochum.