Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Essen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Essen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Essen miniguide

Autopůjčovna Essen
Půjčovna Aut Essen

Essen je největší město v Porúří průmyslové oblasti v Severním Porýní-Vestfálsku. Má 586.000 obyvatel a je osmým největším městem v celém Německu. To bylo založeno na počátku roku 845 nlKr. – A je jmenována Evropským hlavním městem kultury v roce 2010.

Tam je téměř žádné dochovaných historických budov v Essenu, která je, protože město bylo prakticky zničen během 2 Druhá světová válka. Mezník současného umění ve městě Essen hale, která je v Německu nejvyšší – mrakodrap, který zvedne 120 metrů nad úrovní ulice.

Nicméně, existuje několik pre-válka pamětihodností města, včetně Monumentální panství Villa Hügel trochu mimo centrum, postavené v roce 1873 jako soukromá rezidence slavné průmyslové rodiny Krupp. Dnes je zde muzeum umění nemovitostí. Také Margarethenhöhe Město (pojmenoval Margarethe Krupp) musí být uvedeny.Byl postaven v roce 1909-1920 architektem prioden George Metzendorf – a pokud, protože jeho mnoho zeleně, často volal „Zahradní město“. Další zvláštností tohoto města je, že žádná budova fasády jsou obdobné.

Samozřejmě, průmyslové město památek kulturního Essen vztahující se k historii společnosti. Zeche Zollverein je vypnout – ale muzeí účely obnovení těžby zařízení, které je dnes zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Letiště Essen / Mülheim je. 8 km jihozápadně od centra města.