Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dortmund Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dortmund Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dortmund Letiště miniguide

Autopůjčovna Dortmund Letiště
Půjčovna Aut Dortmund Letiště – Foto: © Alexander Nieswandt

Letiště Drážďany (DRS), formálně známá jako Flughafen Dresden Klotzsche, který se nachází v Klorzsche 9 km severně od Drážďan v Německu. Existují i autobusem a metrem mezi letištěm a Drážďany. K dispozici jsou 4 autopůjčovny na letišti, tam jsou Avis, Hertz a Europcar Sixt.  1.860.364 cestující navštívit letiště v roce 2008. Armáda hrála hlavní roli na letišti v Drážďanech, to bylo použité jak nacisty během 2 Světové války a sovětské akademie armády systematické.   Tam jsou Air Berlin, která slouží nejvíce destinací z Drážďan,

Drážďanské letiště má pět různých restaurací, barů a kaváren. To nabízí 8 různých obchodů, od supermarketu klenotnictví a duty free. Ostatní vybavení patří masážní křesla, kadeřnictví, bankomat, první pomoc, baby room, VIP lounge a velké konferenční centrum. Nejsou žádné hotely na letišti.