Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dresden

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dresden zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dresden miniguide

Autopůjčovna Dresden
Půjčovna Aut Dresden

Drážďany leží na obou březích řeky Labe ve východní části Německa – a je hlavní město ve státě Sasko.Město má 505.000 obyvatel (2008) a je důležitou silniční a železniční křižovatkou. Vzdálenost od českých hranic je pouhých 47 km.

Drážďany jsou významným centrem pro vědu a výzkum, a také mezinárodně uznávané jako umění, divadlo, hudbu a město.

Na jižní straně řeky je Altstadt – Staré Město, kde se nachází většina turistických atrakcí. Známý Grosser Garten park z roku 1600, je hlavní turistickou atrakcí a obsahuje botanické a zoologické zahrady, open-air „fázi, miniaturní železnice a jezerem. Tam jsou také ruiny paláce zahrady z roku 1678 a kašna mozaiky.

Na severní straně řeky je Neustadt – Nové Město, města obchodní čtvrti.

Zwinger Palace je oblíbenou atrakcí v Drážďanech. Hrad původně pochází z období kolem roku 1700, a má   pavilonů, galerií, muzeí a uměleckých sbírek.Jiné turistické atrakce ve městě: Opera budova z roku 1878, desde palác od 1700, katedrála „Katolische Hofkirche“ z 1700 a kostel Panny Marie, s velkou zlatou kopulí – původně od 1700, ale byl zničen během 2. Druhá světová válka a přestavěný v letech 1993 – 2006.

Město je mezinárodní letiště – Letiště Drážďany – se nachází 10 kilometrů severně od centra města.