Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pirmasens

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pirmasens zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pirmasens miniguide

Autopůjčovna Pirmasens
Půjčovna Aut Pirmasens

Pirmasens se nachází v jihozápadním Německu – ve stavu Porýní-Falc – jen 12 km od hranic s Francií. Města, která má cca. 43.000 obyvatel (2008), získal práva města v roce 1763 – ale je zmíněn v historických pramenech již kolem 860

Pirmasens byl v druhé části 1700s vybudovala jako důležitý posádkovým městem, a dominantní cvičišti (Ekserzierplatz) – s ekserserhall, která je druhým největším v Evropě (po Petrohrad, Rusko ) – je jedním z nejznámějších turistických atrakcí města v okolí .

V opačném případě Schlossplatz, velmi „srdce“ vnitřního města. Zde leží staré radnice (Altes Rathaus) z roku 1770 – a tady jeden také najde slavné kašny (Schlossbrunnen).

Pirmasens je často nazýván „Skobyen“, protože došlo k výraznému dlouhé boty se zde. Jeden z města je populární turistickou atrakcí je rovněž velký skomuseet (Schuhmuseum Hauenstein). Tam je také několik dalších zajímavých muzeí – včetně nové Dynamikum – technické muzeum, který se otevřel v roce 2008 v prostorách bývalé továrny Rheinburger boty.

Nejbližší hlavní letiště je letiště Saarbrücken, která se nachází cca. 35 km západně od Pirmasens.