Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Wolfsburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Wolfsburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Wolfsburg miniguide

Autopůjčovna Wolfsburg
Půjčovna Aut Wolfsburg

Wolfsburg, s cca. 120.000 obyvatel (2008), se nachází východně od severozápadní německé spolkové země Dolní Sasko. Na rozdíl od většiny ostatních měst v Německu, je velmi „mladé“.Bylo to ve skutečnosti založena až v roce 1938 – pod nacistickou vládou Adolfa Hitlera, jako obývací prostor pro zaměstnance nově zřízené Volkswagen továrnu. Původně, jméno města Stadt des KdF Wagens, ale to bylo měněno k Wolfsburg v roce 1946 – jeden volá po nedaleké renesanční zámek.

A právě Schloss Wolfsburg, s historií, která sahá až do počátku 1300s, je jednou z hlavních atrakcí města. Nicméně, tam jsou také některé starší architekturu, která pochází z doby několik set let dříve, než město bylo – mimo jiné, Burg Neuhaus (od asi 1400) a Schloss Fallersleben (1551).

Jinak je samozřejmě dost, moderní architektura, která charakterizuje město. Zde, a to zejména Alvar Aalto-Kulturhaus (1962) zmínil – navržený a pojmenoval svět-slavný finský architekt Alvar Aalto. Také Wolfsburg divadelní budova, postavená v roce 1973, je monumentální příkladem modernistické architektury.

Mezi město je mnoho muzeí, je přirozené se zmínit zejména Die Autostadt, který je zároveň muzeem a zábavní park v souvislosti s koncernem Volkswagen.

V opačném případě Wolfsburg známý jako festival, kde někteří z nejdůležitějších každoroční akce je mezinárodní taneční festival Movimentos (duben / květen), venkovní koncerty Jazz ‚n‘ More (červenec / srpen), Gourmet Fest (srpen / září) a velký trh pro řemeslo v říjnu.

Nejbližší mezinárodní letiště je Hannover-Langenhagen letiště, která se nachází 90 km východně od Wolfsburgu.