Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Konstanz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Konstanz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Konstanz miniguide

Autopůjčovna Konstanz
Půjčovna Aut Konstanz

Kostnice u Bodamského jezera v jižním Německu, konkrétně ve státě Bádensko-Württembersko – na švýcarské hranice.Město má 82.600 obyvatel (2008), a je důležitým dopravním uzlem a turistické centrum. To se nachází v malebném prostředí mezi Obersee a Untersee, a v „Altstadt“ – Staré Město – tam je mnoho historických budov.

Z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Kostnici je Staré Město od 1100 – 1400 je, Konzilsegebäude (sdministrativ budově z 1388), radnice z roku 1589 renesanční-styl katedrála (postaven v letech 1000 – 1600 je), archeologické muzeum, Rosgartenmuseum (muzeum pro umění, kultura a historie) – a Kunstverein Konstanz, s výstav současného umění.

Dominantou města je 9 metrů vysoká socha „Die Imperia“ z roku 1993, který stojí v přístavu.

Německý důstojník a vzducholoď Graf von Zeppelin konstruktér (1838 – 1917) se narodil v Kostnici, a port je také památník v jeho cti.

Atrakcí pro celou rodinu je „Sea Life Konstanz“ – akvária a charakteru muzea v Kostnici, kde můžete vidět tučňáky, mořští koníci, žraloci atd.

Nejbližší letiště je letiště Friedrichshafen, který se nachází 32 km východně od Konstanz – a kam se dostanete trajektem přes Bodamské jezero.