Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Herne

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Herne zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Herne miniguide

Autopůjčovna Herne
Půjčovna Aut Herne

Herne se nachází v západní části Německa – Severní Porýní-Vestfálsko – a má přibližně 170.000 obyvatel (2008).Město se nachází v severní oblasti Porúří, řekou Emscher – 15 km západně od Dortmund.

Herne byl v polovině roku 1800, důležitý hornické město, a přijal stav města v roce 1897. Radnice má dvě – a to jak od začátku 1900s. Největší turistickou atrakcí v zámecké Herne Strunk je od 1500 – a 1600, kde také historické muzeum „Emschertalmuseum“ lži. V této oblasti najdete také ve městě je nejstarší stavba – kaple z roku 1272

Dalším bodem Herne je „Westfälische Museum für Archäologie“ – jedna z nejmodernějších archeologických muzeí v Evropě, s výstavou let Vestfálsko 250.000 historie, je uvedeno v chronologickém pořadí.

Město také má jeho vlastní Opel muzejní expozice starých vozů, šicí stroje, jízdní kola a upomínkové předměty.

Jinak, Herne nabídka divadel, kin, parků a rekreačních oblastí. „Wanan Fritidsbad“ je atrakcí pro celou rodinu – s bazénem a hřiště pro děti.

Herne je známý pro své výroční trh „Cranz Kirmes“ v Crange okres, který existuje od roku 1400s. Případě trvá 10 dnů a na trhu má více než 4 miliony návštěvníků každý rok.

Nejbližší letiště je letiště Dortmund, která se nachází 33 km západně od Herne.