Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bottrop

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bottrop zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bottrop miniguide

Autopůjčovna Bottrop
Půjčovna Aut Bottrop

Bottrop se nachází daleko na sever Porúří v západní části Německa, a patří do spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko.Ve městě se nachází na řece Emscher a má přibližně 120.000 obyvatel (2007).

Bottrop je důležitým železničním uzlem, a je známý pro svůj provoz těžby uhlí – které začaly v roce 1860. Město má několik atraktivních kulturních a rekreačních zařízení, včetně Bottorp Alpin Center – které je svět je nejdelší krytý lyžařský svah.

Jeden z dominant města je čtyřstěn, 50-metr-vysoká ocelová konstrukce z roku 1995.

Jiné turistické atrakce v Bottorp jsou: radnice z roku 1910, několik historických kostelů – včetně Martinskirche z roku 1884, Movie Park – film a zábavní park pro celou rodinu a Schloss Beck – barokní palác z období kolem roku 1700 – který je dnes běží jako malý zábavní park.

Město také má několik muzeí, včetně Josef Albers Museum, s výstav umění a místní historie exponáty. Kromě toho existuje několik parků a rekreačních oblastí, nakupování a noční život více místech.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Düsseldorf, který se nachází 46 km jižně od Bottorp.