Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kiel

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kiel zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kiel miniguide

Autopůjčovna Kiel
Půjčovna Aut Kiel

Přístavního města Kiel se nachází v severním Německu – konkrétně na Baltském moři, a je hlavním městem státu Schleswig-Holstein.Město má 237.000 obyvatel (2008), a má trajektové spojení do mnoha dalších zemí – včetně Oslo v Norsku a Göteborgu ve Švédsku.

Kiel byl objednán v 1242, a má vysokou školou, která byla založena v roce 1665. Město je známo, že je jachting cíl – s ročním slavný závod plachetnic „Kieler Woche“, v červnu jako populární zvýraznit.

Město bylo velmi poškozeno během 2 Světové války, a má pouze několik historických budov vlevo. Proslulých turistických atrakcí v Kielu patří Radnice z roku 1911 s jeho 106 meter vysoká věž, hlavní kostel svatého Mikuláše z roku 1875, výstavní síň Ostseehalle, vodárenská věž Ravensberg, botanická zahrada, počítač muzeum, několik galerií, námořní muzeum, Zoologické muzeum a Opera House.

15 km severně od centra Laboe mořské Ehrenmal – 85-metr-vysoký památník – na památku námořníků, kteří zemřeli během první Druhá světová válka. Místo toho Laboe má rovněž dobré koupání s písčitými plážemi.

Nejbližší letiště, Hamburg Airport se nachází 93 km jižně od Kiel.