Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aachen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aachen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aachen miniguide

Autopůjčovna Aachen
Půjčovna Aut Aachen

Aachen se nachází v západní části Německa, Severní Porýní-Vestfálsko, pouhých 5 km od hranic s Belgií a Nizozemskem. Město má 260.000 obyvatel (2008), a je důležitým železničním uzlem. Aachen je známý pro svou dlouhou historii a jeho architektonického a kulturního dědictví.

Město je hlavní atrakcí je Aachen katedrála, která je jedním z nejstarších katedrál v Německu – s široce od roku 786 Uvnitř budovy je krásný „Sklo kaple“ – který je hlavní turistickou atrakcí, a to jak katedrály a sklo kaple je uvedena na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Také v Aachen City Hall z roku 1500 stojí za návštěvu – a Grashaus, který se nachází na rybí trh od 1267. Mezi další zajímavosti ve městě: Ludwig fórum pro mezinárodní umění – Art gallery s výstav současného umění, který má také venkovní sochařský park, Büchel palác z roku 1338, je Evropská náměstí (jen na východ od centra) s kašnou osvětlen v noci, a Městského muzea v Frankenberg Hrad z 1200s na okraji města.

Jinak, Aachen kina, divadla, parky, památky dobré nákupy a příjemné restaurace.

Nejbližší letiště – Maastricht Aachen Airport – je mezinárodní letiště a během cca. Aachen 40 km mimo centrum města.