Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stendal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stendal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stendal miniguide

Autopůjčovna Stendal
Půjčovna Aut Stendal

Stendal je město s cca. 41.500 obyvatel (2008), který se nachází v oblasti Altmark v severovýchodním německý stát Sasko-Anhaltsko. Město bylo založeno v polovině v 1100s – a byl pak členem silné Hanseatic ligy.

Stendal je známý pro jeho mnoho krásných středověkých staveb – včetně několik kostelů. Nejpřednější z nich je dóm svatého Mikuláše (také volal Stone údolí dome) a St Marienkirche (s celkem 12 zvonů a slavný orloj) – oba od 1400s. Tento kostel se nachází přímo u krásné Rathaus (radnice) – také od 1400s, s dominantní sochou Rolanda v přední části fasády.

Mezi další historické památky ve starém centru města, dvě staré brány a Uenglinger Tor Tor Tangermünde zmínil – obě vyvinuté se silnými murtårn. Navíc, to je nazýváno refektář, které představují zbytky starého františkánského kláštera, oblíbené turistické destinace.

Zajímavostí jiného druhu je město zoo – Tiergarten Stendal – který byl otevřen v roce 1934.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Berlín-Tegel, který se nachází cca. 140 km východně od Stendal.