Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bruchsal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bruchsal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bruchsal miniguide

Autopůjčovna Bruchsal
Půjčovna Aut Bruchsal

Bruchsal se nachází v jihozápadním Německu – ve státě Baden-Württemberg – a má 42.500 obyvatel (2009).Bruchsal je historické město v Baden-Badenu okresu a diskutovali poprvé v roce 900 nl. Na konci roku 1800 byl Bruchsal důležitá průmyslová a železniční rozbočovač.

Město je hlavní turistickou atrakcí je zámek Bruchsal – krásný barokní zámek z roku 1722 s jeho svět-proslulé schodiště Balthasar Neumann. Domy Hrad dnes několik muzeí – včetně Music Box muzeum a Badische Landesmuseum – s jeho umělecko-historické expozice. Venkovní návštěvníci mohou projít v krásném zámeckém parku.

 

Dalším lákadlem ve městě je barokní kostel svatého Petra z 1750s. Bruchsal také má několik parků a rekreačních oblastí, sportovní centrum s krytým a venkovním bazénem, golfové hřiště, divadlo, restaurace a noční život.

Město hostí několik festivalů – včetně slavného asparguesfestivalen.

Nejbližší letiště je Baden-Baden/Karlsruhe letiště, nacházející se 66 km jihozápadně od Bruchsal.