Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Kassel

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kassel zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kassel miniguide

Autopůjčovna Kassel

Půjčovna Aut Kassel

Kassel je umístěn v centrální části Německa , na řece Fulda, a patří státu Hesensko.Město má asi 200.000 obyvatel (2008) a je důležitým kulturním centrem pro celý region.

Kassel je známý pro své mezinárodní výtvarné výstavy „Documenta, která se konala každých 5 letech. Výstava se zaměřuje na současné umění, a bude se konat příště v roce 2012.

Město má několik populárních atrakcí, včetně Martina z let 1330-století (města je největší kostel), výtvarných umění Friedericianum, Kletba bratří Grimmů muzeum, německé ztráty muzea, Hessische Landesmuseum – stejně jako městské muzeum místní historie exponátu od středověku až po současnost.

Wilhelmshöhe Berg Park je další hlavní turistickou atrakcí v Kasselu. To je velký horský park, který zahrnuje také „Schloss Wilhelmshöhe“ z roku 1786. Hrad (s obrazem výstavy starých mistrů, jako Rembrandt a Rubens mimo jiné) je otevřený pro veřejnost. V parku také obsahuje města dominantou – sochou Herkula – která stojí na vrcholu hory. Socha je vyrobena z mědi a byla dokončena v roce 1701.

Jinak park Karl ovce u řeky Fulda stojí za návštěvu. V parku je od 1500s, a je známý pro jeho „Orangerie“ – původně z roku 1710 – s Planetárium a malou botanickou zahradu.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Hannover , který se nachází 179 km severně od Kassel.

Čeština