Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kassel

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kassel zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kassel miniguide

Autopůjčovna Kassel
Půjčovna Aut Kassel

Kassel je umístěn v centrální části Německa, na řece Fulda, a patří státu Hesensko.Město má asi 200.000 obyvatel (2008) a je důležitým kulturním centrem pro celý region.

Kassel je známý pro své mezinárodní výtvarné výstavy „Documenta, která se konala každých 5 letech. Výstava se zaměřuje na současné umění, a bude se konat příště v roce 2012.

Město má několik populárních atrakcí, včetně Martina z let 1330-století (města je největší kostel), výtvarných umění Friedericianum, Kletba bratří Grimmů muzeum, německé ztráty muzea, Hessische Landesmuseum – stejně jako městské muzeum místní historie exponátu od středověku až po současnost.

Wilhelmshöhe Berg Park je další hlavní turistickou atrakcí v Kasselu. To je velký horský park, který zahrnuje také „Schloss Wilhelmshöhe“ z roku 1786. Hrad (s obrazem výstavy starých mistrů, jako Rembrandt a Rubens mimo jiné) je otevřený pro veřejnost. V parku také obsahuje města dominantou – sochou Herkula – která stojí na vrcholu hory. Socha je vyrobena z mědi a byla dokončena v roce 1701.

Jinak park Karl ovce u řeky Fulda stojí za návštěvu. V parku je od 1500s, a je známý pro jeho „Orangerie“ – původně z roku 1710 – s Planetárium a malou botanickou zahradu.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Hannover, který se nachází 179 km severně od Kassel.