Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amberg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amberg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amberg miniguide

Autopůjčovna Amberg
Půjčovna Aut Amberg

Amberg se nachází v jižní německé spolkové zemi Bavorsko v Německu – konkrétně v oblasti Oberpfalz.Město má cca. 45.000 obyvatel, a je poprvé zmiňována v písemných pramenech v roce 1034.

Starobylé centrum Ambergu je považován za jeden z nejlépe dochovaných středověkých čtvrtí v Evropě. Je obklopen prstenem zdí s několika věžemi – populárně známý jako Ei (vejce), podle tvaru.

Zde je několik nádherných kostelů a dalších budov. Mezi nejvýznamnější jednotlivé atrakce je krytý most Stadt brýle – který původně byl součástí středověkého opevnění města. Jinak, Neues Schloss zmínil – hrad, který byl původně postaven v 1400s a renovována v roce 1603.

Jiné populární atrakce v Ambergu je Eh’häusl („Malý svatební dům), postavená v roce 1728 a dnes karakteriseert jako nejmenší hotel na světě (pouze 2 m široké) – plus Mariahilfberg františkánský klášter, posazený na kopci nedaleko centra města.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Norimberk, asi 56 km západně od Amberg.