Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jena

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jena zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jena miniguide

Autopůjčovna Jena
Půjčovna Aut Jena – Foto: © Jose Manuel Segovia

Jena se nachází v centrální části Německa, v blízkosti řeky Saale, a má přibližně 102.700 obyvatel (2008).Města patří státu Durynsko a je známý pro svou univerzitu, která byla založena v roce 1558.

Jena byl objednán v roce 1322, a sden středu 1800s, město bylo známé po celém světě pro jeho optický průmysl (Carl Zeiss). Je také důležitým železničním uzlem.

Jena má několik historických památek, bl. a. radnice z 1377 v gotickém stylu, „Stadtkirche“ (jeden kostel postavený v letech 1438 – 1525) – a kostel svatého Michaela z 1200s.

Jiné turistické atrakce zahrnují to je 128 metrů vysoká JenTower s restaurací Scala a pozorovací paluba – kde si návštěvníci mohou vychutnat fantastický panoramatický výhled na město a jeho okolí, Planetárium, hvězdárny, botanické zahrady, městské muzeum Göhre (vlastivědné muzeum, které má také umělecká galerie), muzeum skla, gptisk muzeum – a Literatura muzeum, nacházející se v bývalém domově filozofa Johanna Gottlieba Fichte.

Nejbližší letiště je letiště Erfurt, který se nachází 71 km západně od Jeny.