Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Unna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Unna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Unna miniguide

Autopůjčovna Unna
Půjčovna Aut Unna – Foto: © Riessdo

Unna je město s cca. 70.000 obyvatel (2008), který se nachází v západním Německu – Severní Porýní-Vestfálsko.Ve středověku město mělo centrální polohu na takzvaný Hellweg – hlavní trase mezi východem a západem přes Německo.

Jeden z města je historické památky jsou Burg Unna – původně postaven v 1400s, ale přestavěný 400 let později. Domy hrad dnes muzeum (Hellwegmuseum). Jinak, evangelický Stadkirche, kde se nejstarší část je z roku 1322, uvedený jako další z památek. Tam jsou také množství zachovalý polovina-roubených domů, postavený mezi 1500s k 1800s, v Altstadt (staré město). Podél východní straně Altstadt je rovněž součástí starého města zachovalé zdi.

Velkolepé atrakcí nedávného data je Zentrum für Internationale Lichtkunst, se otevřel v roce 2001. Je umístěn v opuštěném pivovaru, a je – jak název říká – muzeum lyskunst / světelný design. Ústředním bodem tohoto systému je lehký set, 52 stop vysoká, komín bývalého pivovaru. A 10 metrů pod zemí je výstavní prostor, kde jsou experimenty se světlem a stínem vytváří tajemný, „magické“ pocit.

Mezinárodní letiště Letiště Dortmund se nachází pouhých 5,5 km západně od Unna.