Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Freising

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Freising zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Freising miniguide

Autopůjčovna Freising
Půjčovna Aut Freising

Freising se nachází v jihovýchodní Německu na řece Isar a je součástí státu Bavorsko.Město má 45.600 obyvatel (2008), a nachází jen 32 km severně od Mnichova.

Freising má historické středověké centrum města, kde se také nachází na náměstí Marienplatz. Mariensäule z 1674 je jednou z atrakcí Marienplatz –   vysoký památník Panny Marie, z červeného mramoru.Toto náměstí je také populární pro svou přátelskou návštěvu trhů.

Freising je slavný pro dva kopce, které vévodí krajině – a Domberg Weihenstephan („kopec katedrály“).

V západním okraji města je bývalý klášterní komplex – Weihenstephan – která se nachází jedna z nejstarších pivovarů (od 1040). Návštěvníci se mohou dostat prohlídka pivovaru, a to také má pěkné restauraci.

Domberg – nebo katedrála Hill – má několik historických turistických atrakcí.Zde leží Duomo (také nazývaný Sv. Maria und sv Corbinian katedrála)   od 1160, který byl přestavěn v barokním slohu v roce 1723.K dispozici je také Dombergmuseet zde – jeden z největších kostela muzeí na světě – s obrazy, sochy, medaile, oblečení, atd.

Nejbližší mezinárodní letiště je Mnichov Franz Josef Strauss Airport, která se nachází jižně od 11.6 km Freising.