Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hannover

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hannover zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hannover miniguide

Autopůjčovna Hannover
Půjčovna Aut Hannover

Hannover – který má 523.000 obyvatel (2008) – Nachází se v severní části Německa, na řece Leine, je hlavním městem spolkové země Dolní Sasko.

Hannover je slavná výstavní a kongresové, a má také bohatý kulturní život s mnoha muzeí, galerií, opera, divadlo a koncertní scény. Navíc, město je důležitým železničním uzlem.

Hannover byl založen v roce 900, a ve Altstadt – Staré Město – je několik historických památek, včetně počet středověkých staveb.

Některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí je „Landesmuseum Hannover“ (státní muzeum s exponáty umění, archeologie a etnologie), „Sprengel muzeum Hannover“ (muzea umění s prací od roku 1900), Operahaus z roku 1845, stará radnice z roku 1500, Marktkirche (od 1300s), nová radnice z roku 1913 s jeho nádhernými zahradami, paláci Landes Trost z roku 1573 – stejně jako oba botanické a zoologické zahrady.

V létě jsou zde dobré koupání na přehradní jezero Maschsee – s velkou písečnou pláž a možnosti pro vodní sporty.

Město má vlastní letiště – Hannover Airport – se nachází 12 mil severně od centra města.