Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rheine

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rheine zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rheine miniguide

Autopůjčovna Rheine
Půjčovna Aut Rheine – Foto: © Tubantia

Rheine, o cca. 77.000 obyvatel (2008), která se nachází na řece Ems v zemi Severní Porýní-Vestfálsko – to vše v západním Německu. Město získalo městská práva v roce 1327, ale byl kompletně zničen během 30-leté války v 1600s.

Jedním z hlavních atrakcí jsou Rheine klášter Bent Lage, který byl založen v roce 1437, ale dokončena až o 200 let později. Dnes bývalého kláštera jako muzeum.Zajímavostí jiného druhu je stará solné pánve Saline Gottesgabe od 1400 -, který je také nyní muzeum.

Vedle historického náměstí náměstí Marka je středověký kostel sv Dionysius – a na sousedním pozemku, zjistíme, že asi 100 let starý St Antonius Kirche, která má nejvyšší kostelní věž ve Vestfálsku (102 metrů).

Populární destinací pro rodiny s dětmi zoo je NaturZoo Rheine, která byla založena v roce 1936. Zde jsou 300 různých druhů zvířat.

Nejbližší hlavní letiště je Münster / Osnabrück Letiště – cca. 25 km jihovýchodně od Rheine.