Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cottbus

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cottbus zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cottbus miniguide

Autopůjčovna Cottbus
Půjčovna Aut Cottbus

Cottbus se nachází ve východní části Německa, a patří ke stavu Brandenburga.Město má 102.000 obyvatel a leží na řece Spree – cca. 20 km od hranic s Polskem.

Cottbus má několik historických památek, a pestrý kulturní život s mnoha muzeí a galerií. Cottbus je také vynikající výstavní a kongresové.

Hlavním turistickým lákadlem je dost Altmarkt – Tržní náměstí na Starém Městě – pokud jsou budovy v této oblasti jsou většinou od roku 1700 – a 1800. Tam jsou příjemné kavárny a restaurace, stejně jako   malých specializovaných obchodů.Lékárna muzeum ve Starém Městě má mnoho návštěvníků, a rekonstruované trhu a je dalším lákadlem.

Ostatní památky v Cottbus je: Schloss (hrad) Branitz od 1700s, s zámecký park, „Art Museum Dieselkraftwerk Cottbus“ – soubor obrazů, soch, grafik a fotografií, město je vlastivědné muzeum, klášterní kostel od 1300s, Tower „Spremberger Turm „od 1200s a divadlo“ Staatstheater Cottbus „z roku 1908.

Město také má velký parků a rekreačních oblastí, kino, planetárium a Zoo.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Berlin Brandenburg, který se nachází 107 km severo-západně od Cottbus.

Letiště Drážďany, se nachází 128 km jižně od Cottbus, je také možnost.