Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Augsburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Augsburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Augsburg miniguide

Autopůjčovna Augsburg
Půjčovna Aut Augsburg

Augsburg, který má cca. 264.000 obyvatel, leží na řece Lechu v jižní části německé spolkové země Bavorska v Německu. To bylo založeno již v roce 15 př. nlKr. císař Augustus (kdo také je pojmenované po něm). Později, město mělo důležitou funkci v obou německo-římské říše a reformace, jak to bylo tady, že zpověď zpovědi, které tvoří základ pro luteránský kostel, byla podepsána (augsburského vyznání, 1530).

Historie učinil Augsburg slavné kulturní město, a existuje mnoho dalších atrakcí, které láká turisty zde – včetně nádherné radnice z roku 1615. Také staré chudinské čtvrti Fuggerei – založena v roce 1516 jako první na světě sociální bydlení – je populární turistickou destinací. Zde skladatele Wolfganga Amadea Mozarta otec se narodil, a „Mozart Haus“, je nyní muzeum.

Ostatní hojně navštěvovanou atrakcí v Augsburgu je 70 m vysoká věž Perlachturm (s jeho původy v 900 je), opatství sv Ulrich und Afra a slavné marionettetateret Augsburger Puppenkirche.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště v Mnichově, cca. 70 km jihovýchodně od Augsburg.