Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kolín

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kolín zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kolín miniguide

Autopůjčovna Kolín
Půjčovna Aut Kolín

Kolín nad Rýnem se nachází v západní části Německa, u řeky Rýn, a je největší město v Severním Porýní-Vestfálsku.Město má asi 1 milion obyvatel (2008) – a to je odhadoval na předměstí, populace se zvyšuje až na 1,8 milionu.

Kolín nad Rýnem má jeden z nejvýznamnějších německých vnitrozemských přístavů, a je také ekonomické, kulturní a historické centrum Porýní.

Jeden z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí ve městě – katedrála – který byl zahájen v roce 1248 a byla dokončena v roce 1880. Kolínská katedrála je největší gotický kostel v severní Evropě, a je 157 metrů vysoká. Budova je uvedena na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Kolín nad Rýnem má 30 muzeí, včetně Římsko-germánské muzeum s jeho archeologické dědictví, který ukazuje město roli jako důležitý obchod v římské Říši.

Jiné slavné muzea a turistické atrakce v Kolíně nad Rýnem je 148 metrů vysoký mrakodrap „KölnTurm“, Hrubý kostel svatého Martina z 1200s, radnici z roku 1569 ve stylu renesance, Ludwig muzeu (Museum of Art výstavu současného umění a pop art), Kulturní historie muzea Fotografie muzeum, Městské muzeum – a Wallraf-Richartzovo muzeum, muzeum umění s exponáty soch obrazů a grafiky od středověku až po současnost.

Město je mezinárodní letiště – Kolín nad Rýnem / Bonn letiště – se nachází pouhých 16 kilometrů jihovýchodně od centra města.