Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Wuppertal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Wuppertal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Wuppertal miniguide

Autopůjčovna Wuppertal
Půjčovna Aut Wuppertal

Wuppertal, která má cca. 360.000 obyvatel (2008), je relativně „nové“ město v západní německé stav Nordhrein-Vestfálsko.Wuppertal vznikla, když několik menších měst na jihu Porúří – podél řeky Wupper – byly sloučeny.

Město je nejslavnější orientační bod je rozlišovací dráhu letu – systém jednokolejky, kde se auta visí ve speciálně postavené cesty 12 stop nad řekou Wupper, která navazuje na vlak podél úseku asi 13 km. „Wuppertal Schwebebahn“ byl postaven již v pozdní 1890, a je – kromě toho, že důležitým prostředkem veřejné dopravy ve městě – i hlavní atrakce.

Jinak Stadthalle Wuppertal citován jako hlavní atrakce. Jedná se o monumentální budovu v nyklasissistisk stylu, který byl dokončen v roce 1900 – a jako takový obsahuje koncertní sál je známý pro své dobré akkustikk. Mezi města muzea mají Wuppertal Uhrenmuseum uveden samostatně. Tam je zvláštní muzeum hodiny / hodinky z různých historických epoch.

Pro více rodina-přátelský atrakcí je Zoo Wuppertal Zoo je populární turistickou destinací, kde je dnes asi 5000 zvířat. Byla založena v roce 1880.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Dusseldorf, které se nachází 27 km západně od Wuppertalu.