Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Neuss

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Neuss zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Neuss miniguide

Autopůjčovna Neuss
Půjčovna Aut Neuss

Neuss se nachází v západní části Německa u řeky Rýn, a patří k spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko.Město má 151.200 obyvatel (2008), a na druhé straně Rýna leží města Düsseldorf.

Neuss je jedním z nejstarších měst v zemi, a byla osídlena již od Římané ji založili v roce 16 př. nlKr. jako vojenská základna, a místo toho vyzval Novaesium.

Město má několik historických, kulturních a architektonických zajímavostí – včetně nádherné kostel Quirinus-Münster „s myšlenkou zpátky do 1200s. Kostel – což je mezníkem pro město – byla přestavěna po požáru v roce 1741. Další zajímavosti v Neuss: Haus Rottels muzeum – vlastivědné muzeum sídlí v budově z roku 1820, Mariánský kostel z roku 1902, Roscheider dvůr (venkovní muzeum, kde si také můžete prohlédnout dioráma z římské pevnosti v miniatuře), a Clemens Selset-Museum – vlastivědné muzeum a umělecká galerie.

Navíc, město má nádherná botanická zahrada, několik divadel – včetně divadla Globe -, že každý rok se na festivalu Shakespeare, dobré nákupní a pestrý noční život.

Nejbližší letiště je letiště Dusseldorf, která se nachází severovýchodně od 15.7 km Neuss.