Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Stuttgart

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stuttgart zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stuttgart miniguide

Autopůjčovna Stuttgart

Půjčovna Aut Stuttgart

Stuttgart, který se nachází na řece Neckar, má necelých 600.000 obyvatel (více než 3 miliony v metropolitní oblasti) – a je hlavním městem jihozápadní německé spolkové země Bádensko-Württembersko. To má kořeny sahající do 900, ale byl obchodní práva nejpozději (1200).

Stuttgart je možná nejlépe známý pro jeho automobilový průmysl, protože jak Mercedes Benz / Daimler Benz a Porsche mají své hlavní podnikání zde. Mezi zajímavosti je i Mercedes Benz Museum a Porsche Museum ve městě.

Nicméně, tam jsou také spoustu zajímavých, staré architektury, a to jak uvnitř, tak mimo centrum. Staroměstské náměstí Schillerplatz je v unikátní pozici, protože je obklopeno monumentální stavby, které Stiftskirche (1100s, renesančně přestavěn v 1500s), že Altes Schloss (první postavený v 1300s, ale také přestavěn v renesančním slohu 1500) a staré administrativní budovy Alte Kanzlei (1598). Na město je největší otevřený prostor – Schlossplatz – stavy Neues Schloss obrovský (cca1770). Mezi památky ve městě, musí být také Württemberger mauzoleum z uvedených 1820s – a novější poutač: 217 metrů vysoká televizní věž (1956).

Populární turistickou atrakcí jsou také Wilhelmina – v Evropě pouze v kombinaci zoo a botanickou zahradu. Závod byl původně postaven jako královská rezidence v roce 1846.

Stuttgart Mezinárodní letiště se nachází 13 km jižně od centra města.

Čeština