Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stuttgart

Jste nadšeni německými automobilovými technologiemi? Proč nenavštívíte Stuttgart, sídlo automobilek Mercedes-Benz a Porsche? S půjčeným autem budete mít šanci objevit všechny zajímavosti tohoto města. Naštěstí není složité sehnat ve Stuttgartu autopůjčovnu. Čtěte dál a zjistěte, co můžete během svého pobytu ve městě dělat.

Průvodce po Stuttgartu

Autopůjčovna Stuttgart
Půjčovna Aut Stuttgart

Stuttgart je hlavní město německé spolkové země Bádensko-Württembersko. Rozkládá se na ploše 207,4 km² a je domovem 631 000 lidí. Růst Stuttgartu je často spojován s hřebčínem vévody Luitolfa, který jej v této oblasti založil před více než tisíci lety. Tato farma je navždy zvěčněná v erbu města prostřednictvím černého hřebce. V průběhu let město rostlo a svou historii zde psali slavní muži a filozofové.

Například Georg Friedrich Wilhelm Hegel byl velký filozof, který formoval německou filozofii. Inženýr Gottlieb Wilhelm Daimler zanechal ve městě stopu prostřednictvím svého vynálezu spalovacích motorů používaných v automobilovém průmyslu. Dalším velkým jménem v oblasti strojírenských kořenů ve Stuttgartu je Robert Bosch. Dnes je společnost Bosch nadnárodním gigantem v oblasti strojírenství a elektroniky, který dává práci více než 400 000 lidem po celém světě. Ačkoli město utrpělo rány během druhé světové války, usilovné zaměření na výrobu a export vysoce kvalitních strojů pomohlo Stuttgartu vrátit se zpět na cestu prosperity.

Dnes lze Stuttgart považovat za evropskou hybnou sílu inovací a technologií. Tento region přilákal investice do výzkumu a vývoje v hodnotě přes 6,5 miliardy eur. Automobilový průmysl zůstává v této oblasti nadále hlavním zaměstnavatelem. Stuttgart však není jen o autech a elektronice. Je to také kulturní centrum. Těm, kteří jsou nadšeni nočním životem, Stuttgart vyrazí dech nezapomenutelnými zážitky. Ve městě se koná spousta živých vystoupení s jazzovou, bluesovou a soulovou hudbou.

Krása Stuttgartu je korunována zelení a parky, mezi něž patří Schlossgarten a Rosensteinpark. Pokud máte rádi divoká zvířata, můžete svůj výlet okořenit návštěvou zoo Wilhelma, v níž žijí různá zvířata, jako jsou sloni, opice a lachtani. Narazíte na různé zvířecí druhy, které pochází z různých ekosystémů, například z Afriky nebo Jižní Ameriky. Pokud rádi jezdíte na výlety, můžete prozkoumat města poblíž včetně Karlsruhe a Mannheimu, která jsou od Stuttgartu vzdálená 79 km, respektive 132 km.

Objevte se svým pronajatým autem

Pronájem auta vám umožní prozkoumat město svým vlastním tempem. Na rozdíl od používání veřejné dopravy můžete pohodlně jezdit z jednoho místa na druhé. Pokud je to vaše první návštěva Stuttgartu, bude pro vás ideální krátká prohlídka známých míst ve městě. Můžete jet do centra města a začít svou prohlídku u Landesmuseum a potom jet pár bloků rovně až ke známé opeře.

Jedná se o krátkou osmiminutovou cestu v délce 3,4 km. Poté můžete projít tržnicí Markthalle, která prezentuje prosperující vinařské a zemědělské trendy ve Stuttgartu. Návštěva Rathausu (radnice) jen 600 m od tržnice vám dá příležitost dozvědět se něco o historii městské rady ve Stuttgartu. Neváhejte a vyzkoušejte zdravé možnosti občerstvení v okolí kašny Hans-im-Gluck-Brunnen, pouhých 110 m od radnice.

Mezi další místa, která byste měli navštívit, patří muzea Mercedes-Benz a Porsche ve Stuttgartu. Pokud máte rádi lázně a horké prameny, naplánujte si cestu do města Baden-Baden (560 km) přes Černý les. Budete mít šanci vidět krásné přírodní památky, jako jsou jezera a vodopády.

Letiště

Mezinárodní letiště ve Stuttgartu spojuje město s různými destinacemi po celém světě. Patří mezi ně také Madrid, Londýn, Vídeň, Paříž a Řím. Dobrou zprávou je, že podrobné informace od letového řádu až po služby autopůjčoven jsou dostupné na webových stránkách letiště.

Protože všechny aerolinky provozující své lety z tohoto letiště využívají k informování webové stránky, můžete snadno zkontrolovat dostupné lety a stáhnout si letové řády. Informace o dostupných autopůjčovnách na letišti vám také umožňují rezervovat si auto online a vyzvednout si jej hned po příletu. Příklady mezinárodních autopůjčoven, které najdete na letišti ve Stuttgartu, zahrnují Hertz, Sixt a Avis.

Nechybí ani místní půjčovny automobilů, jako je Car2Go, které nabízejí kvalitní služby. Ať už se rozhodnete pro mezinárodní nebo místní firmu, zaměřte se na kvalitu služeb, které společnost poskytuje. Je dobré podívat se na recenze různých společností, abyste získali představu o tom, jak fungují, a přečetli si zkušenosti zákazníků.

Doprava

Krása jízdy po Stuttgartu a jeho okolí spočívá v tom, že silnice jsou hladké a dobře vybudované. Pokud zvládnete řízení ve vysoké rychlosti, jistě vás potěší jízda na dálnici. Mnohé úseky dálnic nemají omezení rychlosti, ale doporučená rychlost i tak činí 130 km/h. Sledujte rychlostní limity na různých úsecích silnic.

Doporučujeme vám přečíst si dopravní předpisy platné ve městě, abyste s jistotou věděli o všem, co se od vás při řízení očekává. Například do nízkoemisní zóny ve Stuttgartu nesmí automobily s dieselovými motory. To může ovlivnit typ automobilu, který si půjčíte. Snažte se dodržovat tato nařízení, abyste se vyhnuli zbytečným nepříjemnostem.