Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Esslingen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Esslingen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Esslingen miniguide

Autopůjčovna Esslingen
Půjčovna Aut Esslingen

Esslingen (Esslingen am Neckar), se nachází v jihozápadním rohu Německa, u řeky Neckar – a je jedním z největších měst v zemi Bádensko-Württembersko.To je zmíněno v historických pramenech, poprvé v roce 777 nlKr. – A má v současné době cca. 90.000 obyvatel.

Mezi město je mnoho muzeí, Villa Merkelová zvláště populární. Tady to je jak umění muzea a galerie – ve velké budově smysl ledviny, původně postavený jako soukromá vila na začátku 1870s. Muzeum je obklopen nádherným parkem.

Jinak, tam je několik architektonických skvostů v Esslingenu zachovalý středověké město – včetně krásně zdobené stará radnice z 1700s a několik kostelů (především Stadtkirche a Frauenkirche). V blízkosti starého centra města je také – jasně viditelné na kopci – město nejznámější památky – staré byborgen Esslinger Burg.

Největší událost, která se koná v Esslingen, roční Středověké a vánoční trh. Je otevřena poslední měsíc před Vánocemi – a dát silný značky na ulicích v centru města s řadou stánků a kulturních akcí. Mnohé návštěvníky lákal zde zažít velmi zvláštní førjulsstemning.

Nejbližší mezinárodní letiště je Stuttgart Airport, cca. 10 km jihozápadně od Esslingen.