Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hameln

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hameln zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hameln miniguide

Autopůjčovna Hameln
Půjčovna Aut Hameln

Hameln se nachází v severní části Německa, u řeky Weser v Dolním Sasku.Město má asi 58.300 obyvatel (2008). Město má výbornou polohu mezi horami Weserbergland (na západě) a Lein Bergland (na východě). Hory jsou vyhledávanou rekreační oblastí jak pro pěší a cyklisty.

Hamelin je známo přes „Krysař z Hameln“ – středověké lidové pověsti, která byla zachována a čtou lidé po celém světě prostřednictvím bratří Grimmů výklad z roku 1816.Každé léto dobrodružství bude zdramatizovaný v různých částech Hameln – což je populární turistická atrakce.

Hamelin je historické město s mnoha polovina-roubených a kamenné domy z období renesance. St Boniface katedrála v gotickém stylu –   původně od 1000 – je město je nejstarší kostel.Ve starém městě můžete navštívit také příjemné kaváren a malý, útulný obchody.

Jiné turistické atrakce v Hameln je včetně „Rattenfängerhaus“ z roku 1602 – s starověký nápis, který zmiňuje „The Pied Piper of Hamelin“, „Stiftsherrenhaus“ z roku 1558,“Klütturm“ (a 23 metrů vysoká rozhledna z roku 1887, který se nachází v horách tkaniny) – a město je soukromé muzeum automobilů.Kromě toho, to je populární podniknout cestu s jedním z vyhlídkových lodí na řece Weser.

Nejbližší letiště je letiště Hannover, který se nachází 68 km severovýchodně od Hamelin.