Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Solingen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Solingen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Solingen miniguide

Autopůjčovna Solingen
Půjčovna Aut Solingen

Solingen se nachází v západním Německu – Severní Porýní-Vestfálsko, je město s cca.165.000 obyvatel (2008). To mělo město status od počátku 1400 – ale staré středověké město bylo zničeno během bombardování spojeneckými v roce 1944.

Solingen je často nazýván „nůž město“, protože v mnoha let byla známá pro jeho výrobu nože, nůžky, žiletky – a meč.Meč Výroba proběhla ve velkém stylu zde již ve středověku, a dva křížové meče značka stále erb.

Jinak, z nichž nejznámější atrakcí je Schloss Burg (původně od 1100 je), který je mírně mimo střed. Je to největší středověký hrad přestavěn v Nordhrein-Vestfálsku.

Mezi města muzea je Deutsches Museum Klinge nejoblíbenější. Tam je zvláštní muzeum meče, nože a příbory z oceli ze všech odrůd. Monumentální hlavní budově je bývalý klášter.

Nejbližší mezinárodní letiště je Kolín nad Rýnem / Bonn letiště, která se nachází 33 km jižně od Solingenu.