Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Darmstadt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Darmstadt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Darmstadt miniguide

Autopůjčovna Darmstadt
Půjčovna Aut Darmstadt

Darmstadt se nachází v jihozápadním Německu, a patří státu Hesensko.Město má asi 142.800 obyvatel (2009), a je známý pro jeho rozmanitou kulturu, její rozmanité průmysl a jeho mnoho secesních budov. Darmstadt je také sídlo evropského kosmického výzkumu.

Louise náměstí je hlavní náměstí – tam, kde 33-metrů vysoká socha Langer Ludwig říká.Socha je město je nejslavnější orientační bod, hlavní turistická atrakce.

Také umělec kolonie v Mathildenhöhe je jednou z hlavních atrakcí Darmstadt. Mathildenhöhe nachází na kopci, a je jich tam 48 metrů vysoká věž „Hochzeitsturm“ – „Svatební věž“, ruský kostel z roku 1897 se svou zlatou kopulí, zahrady a muzeum umění.

Mezi další zajímavosti v Darmstadtu je: rezidenční (hrad) z roku 1500 se Hradní muzeum, Vodní věž „Wasserturm“ s restaurací a umělecká galerie, botanická zahrada a zoo Vivarium.

Darmstadt má také dobré nákupní a rušným nočním životem.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště ve Frankfurtu, který se nachází 25 km severně od Darmstadt.