Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Suhl

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Suhl zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Suhl miniguide

Autopůjčovna Suhl
Půjčovna Aut Suhl – Foto: © Mazbln

Suhl se nachází ve státě Durynsko – srdce Německa – a má cca.45.000 obyvatel (2008). Města, který získal práva města v 1527, byl dlouho známý primárně pro jeho výrobu zbraní – především zbraně.

Jednou z atrakcí je samozřejmě dost, zbraně muzeum. To je umístěn částečně v historické budově Maltzhaus (uvedené v 1663), částečně v moderním komplexu budov.A ve velké, moderní kongresové centrum Suhl najít zajímavé vozidlo muzeum. To také hostí hlavní divadelní představení a koncerty.

Mezi historické budovy musí být zejména některé z velkých kostelů jsou uvedeny – mimo jiné St Marienkirche (cca 1490);   Pfarrkirche St Ulrich (1503) a Gottessackenkirche (1555).Jeden atrakcí odlišné povahy lze nalézt jen mimo město – Biospärereservat Vessertal-Thüringer Wald, který je příkladem zvláštního druhu památková rezervace, která je pod ochranou UNESCO.

Jinak Suhl známý pro dva hlavní událostí odehrávajících se zde každé léto: Alternativní rock festival „Poslední léta Open Air“ a kulturní „Provinzschrei“.

Nejbližší hlavní letiště je letiště Erfurt, který se nachází cca. 45 km severovýchodně od Suhl.