Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Velbert

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Velbert zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Velbert miniguide

Autopůjčovna Velbert
Půjčovna Aut Velbert – Foto: © Ticketautomat

Velbert, což je středně velký město s cca. 90.000 obyvatel (2008), který se nachází u řeky Ruhr v západním Německu – konkrétně ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko.Je součástí metropolitní oblasti Rheinschiene, jako je také zahrnuje státní kapitál Düsseldorf. Celkový počet obyvatel v této oblasti je kolem 7,5 milionu.Velbert, který se nachází v kopcovité 200 do 300 m, je nejvýše položeným městečkem zde.

Město je známé pro mnoho velkých kulturních akcí – včetně ve městě je 25 let staré kulturní dějiště, fórum Niederberg. K dispozici je divadelní a koncertní sál pro 700 lidí, prostorná kongresových zařízení – a výrazné muzeum: Deutsches und Schloss-Beschlägemuseum. Zde najdete rozsáhlou sbírku historických klíče, zámky, kování a závěsy – odrážející Velberts dlouhou tradici jako místo výroby pro právě takové položky.

Další populární atrakce je Schloss Hardenberg Neviges v okrese – hrad s původy v 1100s, ale získal své současné podobě 500 let později. To se koná pravidelně vzrušující kulturní akce. Nedaleko jsou zříceniny pevnosti ze středověku – Burg Hardenberg.

Velberts nejznámější památkou je rozhlasový stožár Rundfunk Sender Langenberg, klenout se nad celou 301 m ve vzduchu.

Tam je menší regionální letiště 10 km severozápadně od Velbert – Essen / Mülheim letiště, zatímco nejbližší mezinárodní letiště je letiště Dusseldorf, které se nachází 27 km jihozápadně od města.