Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Regensburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Regensburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Regensburg miniguide

Autopůjčovna Regensburg
Půjčovna Aut Regensburg

Regensburg je správním centrem regionu Oberpfalz – v jihovýchodním rohu Německu, konkrétně v případě řek Dunaj a Regen setkat ve stavu Bavorska.Tam byla dohoda na místě od doby kamenné, a v roce 179 nlKr. Římané postavili větší pevnost. Dnešní Regensburg má více než 130.000 obyvateli (2008).

V roce 1992, Rýn-Mohan-Dunaj kanál do Regensburgu dokončen, takže nyní město se nachází na vodních cestách, která – v kombinaci s hlavními Německa říčních systémů – spojuje Černé moře se Severním mořem. Vnitrozemské město Řezno je tak také hlavní mořský přístav.

Mezi hlavní pamětihodnosti města Regensburg je město je mnoho krásných kostelů. Gotická katedrála Regensburger Dom (uvedené v poslední části 1200s) je dominantní v koloritem. Existuje několik dalších zajímavých kostelů – včetně Jakobskirche (Schottenkirche St James), románská bazilika z počátku 1100 je. Je třeba rovněž zříceniny Stiftkirche Obermünster od 1010 Další zvláštní atrakcí je starý kamenný most, který byl již použit u středověkého Crusaders.

Regensburg má také několik velkých divadel (včetně velkého Stadttheater am Bismarck Platz) – a řada muzeí a dalších kulturních institucí.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Norimberk, který se nachází 90 km severozápadně od Regensburg.