Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Salzgitter

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Salzgitter zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Salzgitter miniguide

Autopůjčovna Salzgitter
Půjčovna Aut Salzgitter

Salzgitter, který má cca. 106.000 obyvatel (2008), který se nachází severně od centra města Německa – ve stavu země Dolní Sasko.Vnitřní Řeka teče přes jižní část města a spojuje ho s 325 km dlouhý průplav Mittelland, která provozuje po celé zemi, která je zase spojena s některými z hlavních řek Německa a vodních cest.

Mladší než 2 Světové války tam bylo několik koncentračních táborů v okolí Salzgitter, a hodně z centra města byl zničen Allied bombardovat. Tak, hodně ze starých budov v historickém centru,, zbouralo Altstadt. Jedním z hlavních památek je zachováno – renesanční zámek Šaldy (nacházející se v okrese se stejným názvem), postavený v roce 1608.   To bylo také město je hlavní orientační bod, a to do 13.73 meter vysoká socha „Turm, kde Arbeit“ byla umístěna v centru města v roce 1995.

Trochu mimo Salzgitter je několik historických památek – především zavedení Schloss Ringelheim, původně klášter z roku 900 nl. Palace komplexu je i barokní kostel z roku 1694. Jinak středověkého hradu Lichtenberg je populární turistickou destinací.

Nejbližší mezinárodní letiště je Hannover-Langenhagen, který se nachází 55 km severozápadně od Salzgitter.