Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bocholt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bocholt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bocholt miniguide

Autopůjčovna Bocholt
Půjčovna Aut Bocholt

Bocholt Borken se nachází v regionu na severozápadě německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko – pouhé 4 km od nizozemských hranic.Města, který přijal jeho obchodní práva v roce 1222, má cca. 75.000 obyvatel.

Bocholt je znám především jako průmyslové město – a až do posledních let, pro textilní průmysl, který byl ve městě ekonomické „motorem“. Jednou z atrakcí je také Das Textilmuseum Bocholtu. K dispozici je také i obecnější řemesel muzeum ve městě.

Jednotlivých architektonických památek pozdně gotický kostel sv Agneskapelle a St Georg-Kirche výše (oba postaven v 1400s). Nejslavnější světská stavba je stará radnice v nizozemském renesančním slohu z roku 1620 je. To je nyní nahrazen novým, moderním radnice – a tedy především reprezentativní funkci, navíc, že to je nejnavštěvovanější turistickou atrakcí v Bocholtu historickém centru.

Nejbližší hlavní letiště je letiště Weeze (Niederrhein Flughafen), ca. 42 km severozápadně od Bocholt.