Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lünen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lünen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lünen miniguide

Autopůjčovna Lunen
Půjčovna Aut Lünen – Foto: © N. Selisky

Bývalého městského Lünen těžby se nachází v západní části Německa, v blízkosti řeky Lippe, a patří do spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko.Město má 88.200 obyvatel (2009), a město Dortmund se nachází jen 20 minut jízdy autem.

Lünen má několik historických památek a staré město je dobře zachovalá polovina-roubených domů z roku 1600. Kostel svatého Jiří z roku 1366 je také v této oblasti a je nejstarší přežívající stavba v Lünen.

Jiné turistické atrakce ve městě patří katolický Mariánský Kirche z roku 1896, „Bergarbeiter-Wohnmuseum“ (horník muzeum), Selimiye mešity v roce 2008 (jedna z největších mešit v Severní Porýní-Vestfálsko), a věž UFO „Luntec“ – v Technologickém parku, a je 37 metrů vysoká.

„Marine Park Lünen“ je atraktivní rekreační oblast ve městě se nachází u jezera Horstmarer. Zde jsou některé skvělé koupání v létě s písčitými plážemi a příjemnou pěší stezky a zelené plochy.

Tato oblast je také domov Schanshell palác z roku 1872, která se nachází Lünen muzeum. To je vlastivědné muzeum s exponáty o tom, jak lidé žili a žili v období 1830 – 1930. Na výstavě se zobrazí včetně „Pracovníci, obývací pokoj, hračky, ohřívače, litiny, ruční práce atd.

Nejbližší letiště je letiště Dortmund, která se nachází 23 km jihovýchodně od Lünen.