Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bremen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bremen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bremen miniguide

Autopůjčovna Bremen
Půjčovna Aut Bremen

Brémy jsou město v severozápadním Německu, ve stavu stejného jména – a má 547.000 obyvatel (2007).Město leží na řece Weser – 70 km od ústí v Severním moři, a je druhý nejdůležitější přístav (po Hamburku ).Brémy jsou také důležitým železničním uzlem.

Staré Město s 6-metru vysoká socha Rolanda, a hlavního města Prahy od 1400-století Brémy turistických atrakcí, a to jak jsou uvedeny v seznamu světového dědictví UNESCO. Toto je také krásná Bremer Dom – katedrála z 1000 je, že katedrála muzea.

Ostatní památky v Brémách kostele Panny Marie z 1000 je, Übersee muzeum Brémy – etnografické muzeum s rozsáhlými sbírkami, Kunsthalle – sbírku evropského umění od středověku až po současnost, včetně prací Van Gogh, Manet, Monet a Degas,

Neues muzeum Weserburg – jedno z největších muzeí v Německu moderního umění, Palác Schönebeck která se nachází námořní muzeum a Universum Brémy – interaktivní populárně vědecké centrum pro celou rodinu.

Brémy má také nespočet památek a soch ve městě, stejně jako několik parků a rekreačních oblastí.

Kromě toho, že je dobré nákupy a rušný noční život s restaurací, hospod a nočních klubů.

Mezinárodní letiště Bremen Airport se nachází jen 3,5 km jižně od centra města.