Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dachau

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dachau zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dachau miniguide

Autopůjčovna Dachau
Půjčovna Aut Dachau

Dachau se nachází v jižním Německu na řece Amper – pár kilometrů od Mnichova, a patří ke stavu Bavorska.Dachau má 41.000 obyvatel (2008), a je průmyslové město.

Dachau má bohatý kulturní život, a ve starém městě je historické budovy, muzea a umělecké galerie.

Turistických atrakcí ve městě Dachau paláce je z období kolem roku 1700, která se nachází na kopci. Hrad je otevřený pro veřejnost, a místo je obklopen krásnou zahradou.

Další atrakce ve městě je katolická církev svatého Jakuba z roku 1625 – s jeho 44 metrů vysoká věž z roku 1678, Vodárenská věž z roku 1910 a „Neue Galerii Dachau“ – galerie s expozicí současného výtvarného umění.

Dachau koncentrační tábor byl první tábor v Německu – začala v roce 1933. Nejméně 190.000 vězňů zemřelo zde po dobu 13 let místo bylo funkční, a spolu s koncentračního tábora v Osvětimi Jezevčík se stala symbolem nacistických koncentračních táborů. Kemp má památník, a místo je navštívilo více než 600.000 ročně.

Nejbližší letiště je letiště v Mnichově, který se nachází 30 km severovýchodně od Dachau.