Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Zittau

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Zittau zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Zittau miniguide

Autopůjčovna Zittau
Půjčovna Aut Zittau

Žitava leží ve východním Německu – ve státě Sasko, v blízkosti hranic s oběma Polskem a Česká republika. Jen řeka Nisa odděluje Zittau z polských měst a Sieniawka Porajów – a vzdálenost od českých hranic je jen 3 km. Dnes má asi 29.000 Zittau obyvatel – což představuje výrazný pokles z nejlidnatější období, v té době Německobylo rozděleno na dvě části.U jeho vrcholu, tam bylo dvakrát tolik lidí.

Tam je několik pozoruhodných staveb z období středověku a renesance v Žitavě. Důležité je, Salzhausen / Marstall (1511), Altes Tělocvična (1571), Domspachhaus am Markt (1553) a Heffterbau – která je součástí starého františkánského kláštera od časného 1600s. To je také Kulturhistorisches Franziskanerkloster muzea, kde mimo jiné, můžete vidět sbírku „Fastentücher“ (pevná síť) z roku 1500.

Několik z města je nádherné kostely mají svůj původ ve středověku, i když od té doby dochází k významným změnám nebo změny. St Johannis-Kirche byl postaven v roce 1291, ale vyhořela a byla přestavěna v roce 1700. Také, Frauenkirche (uvedené v 1355) byl sužuje požár (obnoven v 1600s) – zatímco Weberkirche / Drefaltigkeitskirche, který byl původně postavený ca. 1500, byl značně přestavěn a rozšířen v roce 1700.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště v Drážďanech, který se nachází 77 km severozápadně od Žitavy. To může také být se zmínil, že pražské letiště v hlavním městě České republiky se nachází v blízkosti Zittaus – cca. 95 km jižně od města.