Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Flensburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Flensburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Flensburg miniguide

Autopůjčovna Flensburg
Půjčovna Aut Flensburg

Flensburg je město s přibližně 85.000 obyvateli, nacházející se v Německu nejsevernějším státem – Schleswig-Holstein – jen 11 mil jižně od hranice s Dánskem, vedoucí Flensburg Förde (fjordu).

Město bylo založeno Danes v 1100s, av 1284 přijal jeho obchodní práva. To pak patřil k vévodství Schleswig.   V období 1460-1864 bylo Schleswig-Holstein v peronalunion s Dánskem – Flensburg a pokračoval mít dánské pocit. Existuje ještě dánský oficiálně uznané menšinové jazyky.

Mezi památky na čtyři středověké kostely v centru města je uvedeno – nejstarší, svatojánské, byla postavena v 1100s. Město má také několik zajímavých muzeí, včetně Muzea Art Museum Berg, Schiffahrtmuseum Flensburg (námořní muzeum) – av neposlední řadě, obnovené muzeum parník „Alexandra“. To se nachází na nábřeží, a v Německu je nejstarší „salón-parník“ (založena 1908 v Hamburku ).

Flensburg je jinak známý jako velmi rušné nákupní město – a existuje řada velkých nákupních center tady, a to uvnitř i mimo centrum.

Nejbližší letiště s pravidelných linkách se Sønderborg Airport, Dánsko, 42 km severovýchodně od Flensburg. Odtud je denní spojení s Kodaňi (Kastrup).