Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Villingen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Villingen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Villingen miniguide

Autopůjčovna Villingen

Půjčovna Aut Villingen

Villingen – nebo Villingen-Schwenningen, jak město je nyní oficiálně nazýván – se nachází v jižním Německu , blízko hranic s Rakouskem .To patří k spolkové země Bádensko-Württembersko, a má kolem 85.000 obyvatel (2008). Brigach řeka teče přes město, který má relativně vysokou pozici (700 m).

Villingen ve středověku byl významným rakouským městem, zatímco Schwenningen byla malá vesnice až do poloviny roku 1800, kdy byla založena komplexní klokke-/ur-produksjon tam. V roce 1972, jak obě města spojila, ačkoli oni jsou ještě fyzicky odděleny od sebe navzájem plató.

Jeden z nejvíce vzrušujících míst v Villingen, staré, středověké-jako centrum města. Zde jsme najít takové zachovalý zdí s několika branami a věžemi neporušený. Když přijde k architektuře obecně, být obzvláště staré radnice z roku 1534 v pozdně gotickém slohu uvedených. Populární atrakce se nachází kousek od centra – na kopci 778 m nad mořem – je Aussichtsturm Wanne, svět je nejstarší rozhlednou v železe (uvedené v 1888).

Mnoho návštěvníků, jako najít jejich cestu k Franziskaner muzeu ve městě Villingen. Proč to nezkusit viz tårnur z roku 1575 a Scwarzwalder-hodinky z roku 1706. Jedním z hlavních atrakcí v Schwenningen je Das Uhrindustriemuseum, která dokumentuje historii hodiny průmyslu.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Stuttgart , který se nachází 115 km severovýchodně od Villingen-Schwenningen.

Čeština