Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Villingen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Villingen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Villingen miniguide

Autopůjčovna Villingen
Půjčovna Aut Villingen

Villingen – nebo Villingen-Schwenningen, jak město je nyní oficiálně nazýván – se nachází v jižním Německu, blízko hranic s Rakouskem. To patří k spolkové země Bádensko-Württembersko, a má kolem 85.000 obyvatel (2008). Brigach řeka teče přes město, který má relativně vysokou pozici (700 m).

Villingen ve středověku byl významným rakouským městem, zatímco Schwenningen byla malá vesnice až do poloviny roku 1800, kdy byla založena komplexní klokke-/ur-produksjon tam. V roce 1972, jak obě města spojila, ačkoli oni jsou ještě fyzicky odděleny od sebe navzájem plató.

Jeden z nejvíce vzrušujících míst v Villingen, staré, středověké-jako centrum města. Zde jsme najít takové zachovalý zdí s několika branami a věžemi neporušený. Když přijde k architektuře obecně, být obzvláště staré radnice z roku 1534 v pozdně gotickém slohu uvedených. Populární atrakce se nachází kousek od centra – na kopci 778 m nad mořem – je Aussichtsturm Wanne, svět je nejstarší rozhlednou v železe (uvedené v 1888).

Mnoho návštěvníků, jako najít jejich cestu k Franziskaner muzeu ve městě Villingen. Proč to nezkusit viz tårnur z roku 1575 a Scwarzwalder-hodinky z roku 1706. Jedním z hlavních atrakcí v Schwenningen je Das Uhrindustriemuseum, která dokumentuje historii hodiny průmyslu.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Stuttgart, který se nachází 115 km severovýchodně od Villingen-Schwenningen.